KONST / Litografier / Färglitografi 16338179
nr 1633 8179
Gösta Linderholm
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 186/200, daterad -91, båt. Färglitografi. Bladets mått: 73x56 cm, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
måndag 29 juli 2024
kl 20:24:10
Gösta Linderholm
Läs mer om Gösta Linderholm